Neurorehabilitacja C-Eye

Neurorehabilitacja C-EYE

W Fundacji AMI w Zduńskiej Woli możliwe jest prowadzenie neurorehabilitacji z wykorzystaniem sprzętu C-EYE czyli Cyber Oka.

Jest to jeden z najnowocześniejszych sprzętów w neurorehabilitacji i jest on dostępny w nielicznych placówkach w województwie łódzkim.

Więcej informacji w sekretariacie Fundacji AMI w Zduńskiej Woli w Zduńskiej Woli.

 

 

Moduł neurorehabilitacji czyli służący do usprawniania pracy mózgu dziecka. Właściwości modułu dają możliwość stymulacji funkcji językowych, wzrokowo – przestrzennych, pamięci, myślenia, umiejętności komunikacji. Dla chorego to niezwykle ważny aspekt, który w efekcie ma realną szansę wpłynąć na poprawę jakości jego życia.

Moduł komunikacji i rozrywki Są w nim zawarte plansze z różnymi obrazkami oraz gotowe komunikaty, które pomagają w porozumiewaniu się pacjenta z otoczeniem. Rozwiązania zostały tak przygotowane, że możliwe jest nawet prowadzenie dialogu. Osoby bardziej zaawansowane w korzystaniu z C-Eye® mogą skorzystać z „wirtualnych klawiatur”, które dają możliwość wpisywania dowolnych treści za pomocą wzroku i zapisywania ich w pamięci systemu. Co ciekawe, wszystkie wprowadzane teksty mogą zostać automatycznie przeczytane przez lektora.