Zapraszamy na Warsztaty z psychologiem

Zapraszamy Rodziców !


Zapraszamy Rodziców do udziału w bezpłatnych warsztatach z psychologiem pn. „Świadomy rodzic jako fundament dobrej terapii czyli techniki proaktywne w życiu codziennym oraz metody radzenia sobie z emocjami”.

 

Warsztaty z psychologiem realizowane są w ramach projektu WSPARCIE SPECJALISTYCZNE DLA KADRY TERAPEUTYCZNEJ I RODZICÓW DZIECI Z ZABURZENIAMI ROZWOJOWYMI. Projekt współfinansowany jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków otrzymanych od programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. # #NOWEFIO #nowefio

Warsztaty skierowane są do osób zamieszkujących tereny województwa łódzkiego, w tym m.in. powiatu zduńskowolskiego, sieradzkiego, łaskiego i innych, którzy są bezpośrednio zaangażowani w proces rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych, tj do kadry terapeutycznej, wolontariuszy na co dzień współpracującej z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną, z różnymi zaburzeniami i deficytami rozwojowymi oraz do rodziców dzieci i młodzieży niepełnosprawnej.

 

📆 Termin: 03.12.2022 r. sobota

📢 Ilość miejsc ograniczona.

📞Co trzeba zrobić aby wziąć udział w warsztatach ?

📬 Pobrać, wypełnić i złożyć formularz zgłoszeniowy do projektu.

⏰ Formularz zgłoszeniowy można otrzymać osobiście w biurze projektu – sekretariacie Fundacji AMI w Zduńskiej Woli.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 504 204 890 lub drogą mailową biuro@ami.org.pl lub biurofundacjaami@wp.pl

 

Więcej informacji nt projektu:

2021 Projekt „Wsparcie specjalistyczne dla kadry terapeutycznej i rodziców dzieci z zaburzeniami rozwojowymi”