TURNUS REHABILITACYJNY W PRODROBOCIE

Rodzice przypominamy, że w Ośrodku Rehabilitacyjno – Edukacyjnym AMI w Zduńskiej Woli odbywają się turnusy rehabilitacyjne w urządzeniu PRODROBOT.
PRODROBOT czyli „ROBONOGI” bo tak potocznie jest nazywany Prodrobot – to nowoczesny sprzęt dla naszych dzieci służący do nauki chodzenia, zwiększenia efektywności nauki chodu, uelastycznienie mięśni kończyn dolnych małego pacjenta, którego możliwości w zakresie poruszania się wymagają poprawy.
Urządzenie umożliwia stymulację wzorca chodu dla poszczególnych segmentów kończyn dolnych z ustaleniem parametrów chodu. Pozwala na precyzyjne wykonanie cykli chodu o wzorcu maksymalnie zbliżonym do anatomicznego.
W tym tygodniu swoją turnusową przygodę w Prodrobocie kończy Krystian.
Dodatkowo, Robonogi świetnie współpracują na zajęciach z urządzeniem Neuroforma. Jak widać można pracować nad zwiększeniem efektywności chodzenia razem z ćwiczeniem koordynacji wzrokowo-ruchowej. Jest to świetna zabawa z celami terapeutycznymi.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zajęciami bądź cyklem spotkań – turnusem rehabilitacyjnym w PRODROBOCIE – ZAPRASZAMY do kontaktu z sekretariatem Fundacji AMI tel. 504 204 890 lub 43 656 95 05.
Kolejne zadowolone buźki w urządzeniu PRODROBOT ☺️