Sukces 2013 roku Fundacji AMI

ami sieradz 1

Sukcesem Fundacji AMI w 2013 roku było uruchomienie drugiego Ośrodka Rehabilitacyjnego tym razem w Sieradzu. W Zduńskiej Woli AMI pomaga nieodpłatnie ponad 100 dzieci zapewniając im zajęcia terapeutyczne i rehabilitacyjne od 2-5 godzin tygodniowo. To duże wsparcie, co umożliwia uzyskanie oczekiwanych efektów.

 

Utworzenie nowoczesnego Ośrodka wymagało dużo pracy, środków finansowych i wsparcia sponsorów.

Tak zastaliśmy lokal:

Później remonty, wybór: materiałów budowlanych drzwi, kafli, kolorów :

Sprzątanie, skręcanie, rozpakowywanie:

…efekt murowany. Piękne kolorowe sale, korytarz przyjazny dzieciom,piękna kolorowa łazienka, miejsce odpoczynku dla dzieci i rodziców, miejsce narad, kącik kuchenny dostępny dla wszystkich….

 

Jak widać zmiany przeogromne.

Dziękujemy Sponsorom:

  • Ceramice Tubądzin – za przyjazną dzieciom kolorową łazienkę,
  • Firmie DOM-Art-Styl – za stylowe wyściełane krzesła do kącika konferencyjnego.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcje przygotowywania Ośrodka na przyjęcie dzieciaków. Akcja sprzątania, urządzania, skręcania mebli i mocowania trwała. Ale dzięki pomocy przyjaciół AMI udało się to sprawnie pokonać.

To tyle wspomnień, efekt cieszący i zaskakujący każde oko, zapraszamy do Nas.

W trakcie urządzania jest sala Integracji Sensorycznej i Sala Doświadczania Świata – czarodziejskie miejsce, z którego dzieci nie chcą opuszczać. A może z nami chcesz urządzić czarodziejski świat dziecka pełny nowych doświadczeń i niespodzianek.

Jeśli chciałbyś mieć wkład w to niezwykłe miejsce i ufundować choć element w tych salach zapraszamy do współpracy. Pełne wyposażenie to koszt około 60 000zlotych…. czy uda nam się zrealizować, wspólnie na pewno. Zapraszamy!!!!!!!!