Przedszkole AMIŚ – Świąteczne przedstawienie

W dniu 18 grudnia 2018 roku w sali PMOS w Zduńskiej Woli przy ulicy Dolnej 41  odbyły się JASEŁKA przygotowane przez kadrę i przedszkolaki z Amisia.

Nastał prawdziwie świąteczny nastrój. Na scenie swoje umiejętności pokazały dzieci z Sali Jeżyków, Sówek, Biedronek i Myszek. Dzieci wcieliły się w role skrzatów, zwierząt, górali, pastuszków oraz Marii i Józefa. Były wierszyki i wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek. Dzieci wraz z kadrą przygotowały dla przybyłych gości życzenia. Niespodziewanie z za kulis wyłonił się Święty Mikołaj. Amisiaki były grzeczne w tym roku, bo każdy z nich otrzymał wspaniały prezent. 

Nie tylko dzieci zasłużyły na prezenty, rodzice też byli grzeczni bo Święty Mikołaj przygotował nie lada niespodziankę – na choince znajdowały się bombki ze zdjęciem przedszkolaków, rodzice wraz z dziećmi mieli za zadanie podejść i odszukać bombkę ze zdjęciem swojego dziecka.

Po przedstawieniu wszyscy wspólnie usiedliśmy do Wigilijnego stołu i zajadaliśmy upieczone przez rodziców ciasta. W czasie poczęstunku czekały nas nie lada atrakcje.

Można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w Fotobudce i na tle Świątecznej sceny. Oprócz tego był kiermasz kartek świątecznych, a także można było obejrzeć wspólnie z rodzicami, rodzeństwem, dziadkami, ciociami kroniki ze zdjęciami z poszczególnych grup.

Z okazji zbliżających się Świąt Przedszkole AMIŚ życzy wszystkim Wesołych Świat Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego 2019 Roku.

Więcej informacji i zdjęć, można znaleźć na stronie internetowej Przedszkola AMIŚ.