Fundacja AMI -system AVS na targach firm

26 maja 2012 roku Fundacja AMI brała udział w lokalnych targach firm organizowanych przez Urząd Miasta Zduńska Wola.

W tym roku Fundacja prezentowała niecodzienną ofertę dla zduńskowolan. Na stoisku AMI można było wypróbować system AVS jak również grę JEDI

Aparaty AVS –  NOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKUaparaty AVS (służące do stymulacji audiowizualnej), popularnie zwane psychowalkmanami.

Nad jego rozwojem pracowało kilku laureatów Nagrody Nobla! Jest to aparat, który jest wyposażony w specjalne okulary i słuchawki, posiada w zależności od modelu kilka programów na przykład: „Szybkie usunięcie zmęczenia”, a dosłownie po kilku minutach użytkownik czuje się jak nowonarodzony – ustępuje uciążliwy ból głowy lub pleców oraz czuje się wypoczęty jak po długich godzinach efektywnego snu! Tak właśnie działa aparat AVS.

Fundacja AMI wprowadziła w swojej ofercie zajęcia dla dzieci  w aparatach AVS.

Drugą nowością zaprezentowaną podczas targów to gra JEDI.

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, żeby poruszać obiekty siłą swojego umysłu? Jeśli tak to dzięki grze Jedi masz okazję urzeczywistnić to marzenie! Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii bezprzewodowy zestaw nagłowny odczytuje fale elektromagnetyczne, emitowane przez Twój mózg. Jak to działa? To proste! Kiedy się koncentrujesz piłeczka unosi się w górę, kiedy się zrelaksujesz, piłeczka opada, a kiedy użyjesz dodatkowych kontrolerów możesz nią sterować w dowolnym kierunku, poruszając się po specjalnie zaprojektowanym torze. To prawdziwy triumf ducha nad materią! Przekonaj się o sile swojego umysłu! Wypróbuj innowacyjną technologię i poczuj się jak bohater filmu science fiction.Oczywiście piłeczki nie unosimy w powietrzu mocą umysłu. W górze utrzymuje ją strumień powietrza. Od naszych myśli zależy jednak, w którym kierunku się ona poruszy. Urządzenie czyta fale mózgowe grających za pomocą specjalnej opaski zakładanej na głowę.

Jak zwykle na stoisku Fundacji AMI nie mogło zabraknąć psów pracujących.