Dajmy dzieciom przyszłość.

Fundacja AMI prowadzi akcję

która sprowadza się do pozyskiwania środków pieniężnych na rehabilitację dla  swoich podopiecznych.  W związku z tym fundacja poszukuje wszelkiego rodzaju przedsiębiorców, instytucji, osób prywatnych, które mogłyby sfinansować systematyczną rehabilitację dla wybranego przez siebie podopiecznego fundacji, bądź w jakikolwiek sposób zaoferować swoją pomoc dzieciom niepełnosprawnym.

Nieoceniona jest także pomoc aptek, sklepów z odzieżą, sklepów przemysłowych, sklepów ze sprzętem rehabilitacyjnym, które mogłyby przekazać oferowane przez siebie produkty w ramach darowizny dla potrzebujących dzieci oraz ich rodziców.

Podopieczni fundacji to przede wszystkim dzieci z powiatu zduńskowolskiego, ościennych, mieszkańcy  powiatów województwa łódzkiego. Pod opieką fundacji jest około 40 dzieci, które potrzebują pomocy. Rehabilitacja dzieci w Zduńskiej Woli możliwa jest dzięki Państwa wsparciu.

Ideą Fundacji AMI jest to, aby bariera finansowa nie była przeszkodą w korzystaniu z terapii przez potrzebujące pomocy dzieci. Stąd program poszukiwania i pozyskiwania sponsorów finansujących rehabilitację poszczególnych dzieci do czego serdecznie zapraszamy wszystkich ludzi wielkiego serca.

Na TWOJĄ POMOC liczą dzieci….

Potrzebujemy od Państwa stałego wsparcia. Każda regularnie wpłacana kwota, daje możliwość niesienia pomocy naszym podopiecznym. Dzięki regularnym darczyńcom możemy im skutecznie pomagać.

Nasze konto bankowe:
35 9279 0007 0031 9870 2000 0010
LUDOWY BANK SPÓŁDZIELCZY