12.02.2019 Bal Karnawałowy w Amisiu

We wtorek korytarze Fundacji AMI wypełniły się głośną muzyką i śmiechem.

Nasze Amisiowe dzieciaki miały Bal Karnawałowy. Tego dnia zarówno dzieci jak i ciocie świetnie się bawiły. Wszyscy byli przebrani za bajkowe postacie i za zwierzątka. Nasza zabawa związana była z tematem czarodziejskiej wyspy, na której wiele się działo. Prócz tańców i pokazywania były również zagadki oraz szukanie pirackich listów. Wszystkie dzieci brały czynny udział odpowiadając na zagadkowe pytania poprzez tupanie nóżkami i machanie rękami. Po pierwszej części zabawy nasze dzieci czekała niespodzianka w postaci poczęstunku, który przygotowały dla nich ciocie. Wśród smakołyków dzieci znalazły kruche ciasteczka w kształcie serca, które przygotowała jedna z cioć. Na naszej wyjątkowej wyspie było również mnóstwo miłości, którą ciocie podarowały każdemu dziecku z osobna w postaci balonika w kształcie serca.

Każdy Amisiak został obdarowany wspaniałymi prezentami. Dziękujemy Naszym kochanym przedszkolakom za wspaniałą zabawę i tak liczne przybycie.

Więcej zdjęć z magicznej zabawy:

http://przedszkole.ami.org.pl/2019-02-12-bal-karnawalowy-w-amisiu/?fbclid=IwAR1k9qcBHTqlNe8Xu09Nuc7y_n5ivoWQ5MYTfgo2J_MjQxP1q5EyoGwx-y8